girls in action
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ο ντροπαλός..

Go down

ο ντροπαλός.. Empty ο ντροπαλός..

Post  Msmelina12 Sun May 26, 2013 9:30 pm

ειμαι 1η λυκειου και με λενε Μελινα!
Μου αρεσει ενα παιδι απο τη 2α το οποιο δε φανταζεστε τι το κανουν..κλωτσιες,μπουνιες(λογω μικρης σωματικης διαπλασης)
εκεινος εμαθε με το καιρο οτι μου αρεσει..μπορεσα μονο μια φορα να του μιλησω και κατα κυριο λογο ηταν φοβισμενοςκαι ετσι..απαντυσε μονολεκτικα.
αφου λοιπον καναμε μια πρωτη γνωριμια και αφου μετα απο καποια φαση βαρεθηκα να κανω μονολογο αφου δε μιλουσε καθολου βγηκα εξω απο τη ταξη του!
ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ 10 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΥ ΣΤΙΛ: ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ..ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ Η ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ:ΤΙ ΤΗΣ ΛΕΣ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΖΟ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙ?
δεν εδωσα σημασια..
τωρα αυτος:
εξαιρετικα ντροπαλος,φοβισμενος,κλεισμενος στον εαυτο του!
πολλοι εχουν ερθει και μου εχουν πει οτι δε του αρεσω..
αλλα εχει κανει καποια πραγματα που με μπερδευουν..
οταν για παραδειγμα καποιος του ειπε οτι σκεφτομαι να κανω κατι με αλλον..εκεινος ηρθε και μας ''κρυφακουγε'' που μιλουσα σε μια φιλη μου για το παιδι που θα καναμε κατι! και οταν τον ειδαμε εφυγε
επιπλεον..καποια στιγμη μας ειδε με εναν φιλο μου..εκει που περπατουσε σταματησε το περπατημα και σταθηκε πισω απο αυτον το φιλο μου ωστε να μην μπορω να τον δω..οταν ομως μετα απο λιγο αγκαλιασα τον φιλο μου και τον ειδε συνεχισε να προχωραει κανονικα..αφου ειχε ασπρισει..μετα μας κοιτουσε με αγριο βλεμμα θα ελεγα και αφου χτυπησε το κουδουνι (εμεις ειχαμε κενο) εκεινος μπηκε τελευταιος στη ταξη του επειδη μας κοιτουσε
ενα αλλο γεγονος ηταν οτι καποια στιγμη μου ειπε ο καθηγητης μου να παρω ενα σφουγγαρι απο τη γραματεια..αλλα στη γραματεια δεν ειχε..εκεινη την ωρα εβγαινε η ταξη του (επειδη πηγαιναν στον κατω οροφο για να τους δειξει η καθηγητρια κατι στο εργαστηριο) εκεινος πρωτος προχωρουσε για να φυγει και επειδη στη ταξη τους ειχε σφουγγαρι και εφοσον θα πηγαιναν στο εργαστηριο πηγα να το παρω! εκεινος ομως μολις με ειδε να πηγαινω στη ταξη του σταματησε να προχωραει και γυρισε πισω..σταθηκε εξω απο τη πορτα της ταξης του και με κοιτουσε..μετα οταν το πηρα και βγηκα..εκανε πως κοιταει αλλου αλλα στη συνεχεια τον ειδα να με κοιταει!
παρολα αυτα δεν εχει ερθει να μου μιλησει.
ενα τελευταιο(για να μη σας ζαλιζω κ ολας) ειναι οτι..επειδη σας προειπα οτι τον βαρανε γεικα..αυτο εκαναν και τη πεμπτη..αρχισαν να τον βαρανε αλλα για 1η φορα αυτος αμυνθηκε(αν και δε καταφερε πολλα) αλλα δε καθησε να τις φαει*να σειμιωσω οτι ηταβ η 1η φορα που ημουν παρουσα ενω τον βαρουσαν...(εγω γυρισα απο την αλλη για να μη το βλεπω)
θελω να ρωτησω καταρχας: τι σημαινουν αυτες οι κινησεις που κανει; μπορει ακποιος να τις αναλυσει παρακαλω;
τελος να σας πω οτι τον εχω κοροιδεψει και εγω πολλες φορες..λαθος μου αλλα παρα πολυ συχνα τον μειωνα επειδη η σταση του με εκνευριζε,τον ελεγα μπαζο και φροντιζα να το ακουει! αλλα συνεχιζει και κανει αυτες τις κινησεις..
πειτε μου τι μπορει να σημαινουν!!
ευχαριστω![i][b]

Msmelina12

Posts : 1
Join date : 2013-05-26

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum